EVRİM FATOŞ AKTAŞ KİMDİR ?

academic term paper 13 Nisan 1986 da Tokat Erbaa da doğdu. 2 yaşında ailesiyle birlikte İstabul’a yerleşti. Orta ve lise öğrenimini  İstabul’da tamamladı. 14 yaşında yaz tatillerinde güzellik sektörüne girerek ilk adımını attı. 2007 yılında güzellik sektörü ve ayak sağlığı üzerine ilk işletmesini açıp aynı zamanda da  çalışmaya devam ederken Almanya Weiterbildungszentrum für den Gesundheitbereich anke niederau eğitim merkezinden uzmanlık eğitimini ve sertifikasını alarak ayak sağlığına adımını attı. Aynı zamanda  Ukrayna’dan, klasik masaj, tai masaj ve ostoapati masajı da alarak uzmanlığına bir alan daha ekledi.

Başarısını, çoğu zaman eğitim alarak ve kendini geliştirerek bugünlere gelmeyi başardı. İlk işletmesini İstanbul Mecidiyeköy Ortaklar Caddesinde açtı.

2015 yılına kadar İstanbul’da çalıştı. Gözlemlerine ve araştırmalarına göre ihtiyaç olduğunu düşündüğü Samsun’a hizmet vermek için geldi ve işletmesini açarak yerleşti.  2 yıldır da Samsun’da daha da büyüyerek hızını kesmeden devam etmektedir.

EVRİM FATOŞ AKTAŞ  aynı zamanda Samsun Medical Park Hastanesinde de hizmet vermiştir.

Aynı zamanda EVRİM FATOŞ AKTAŞ, şehit ailelerine ve kanser hastalarına ücretsiz hizmet vermektedir.paper help

Customizable creating essays intended to satisfy our your needs. Our organization is here to you. We jot down particular essays of quite high-superior quality that connect all your desires write my paper for me

is etoro safe